otomatik alım satım botu yazılımında uzman birine ihtiyaç duyuyoruz

Yardım isteyeceğiniz konuyu nereye açacağınızı bulamadı iseniz
Blockchain, kripto para, yanlış transfer , borsalar vb.... ile alakalı her türlü sorunuzu bu başlığa yazabilirsiniz.

Moderatörler: SerdarBtk, UsaGurhin, cahitberkay, hardfork

danauerbach

Cum Şub 01, 2019 4:28 am

koinlerin geçmiş verilerini binance api'den çekip indikatörlerle otomatik alım satım botu yazabilecek birine ihtiyaç duyuyoruz. indikatörleri ta-lib den de alabilir problem yok. binance'deki 150+ koinin tamamı olmasa da 80 civarındaki koini tarayıp belirli indikatörler alım sinyali verdiğinde o koinleri alacak bir bota ihtiyaç duyuyoruz
hardfork
Site Admin

Cum Şub 01, 2019 5:15 am

Tradingview de https://tr.tradingview.com/crypto-screener/ indikatörler ile tarama işini yapabilecek bir uygulama mevcut ancak apiler ile alım satım işi için yazılım gerçekten profosyonel birine ihtiyaç olmalı. Sebebi de binance hackleri bu apiler üzerinden yapılıyor.
Yazılımcı arkadaşın sıkı bir güvenlik bilgisi de olmalı
danauerbach

Cum Şub 01, 2019 5:27 am

kesinlikle
mestomes

Sal Mar 12, 2019 9:38 pm

hali hazırda yazmış oldugum uygulamalar var. tam olarak talebiniz nedir. hazır indikatörlermi kullancaksınız (macd rsi vb.) yoksa sizin geliştirdiğiniz bir indikatörmü kullanılacak . stop takibi mi yapacak yoksa % olarak bir kar alıp çıkacakmı ? uygulamada backtest istiyormusunuz. telegram ve benzeri haberleşme sistemi ile uyumlu (botu başlatma durdurma hızlı çıkış gibi komutlara cevap vermesi gibi) olmasını istiyormusunuz. bu iş için ayırdığınız bütçe nedir ?
danauerbach

Pzt Haz 10, 2019 11:36 am

merhabalar, cevap bildirim olarak gelmedi bu başlığı yer imlerime kaydetmiştim hasbelkader denk geldim o yüzden geç cevabım için kusura bakmayın.

çok uzun süredir indikatörlerle haşır neşirim. şu an hali hazırda altcoinlerde günlük 4% kar sağlayan bir botum var. fakat bot kendime ait değil başka bir platformu kullanıyorum. tabi strateji tamamen bana ait. bu botta bazı eksikler olduğu için daha fazla kar sağlama imkanım olmuyor. satış noktası için burdan bilgi veremem fakat %kar alıp çıkma gibi bi durum yok. nitekim bütün coinlerin volatiliteleri farklıdır ve kar alıp çıkmayı sağlıksız buluyorum. bot cloud based olacağı için telegrama ihtiyaç duymuyorum olmasa da olur, bütçe konusunda ise çekincemiz yok ilgileniyorsanız detaylı bi şekilde konuşalım isterim